NA DOBRY POCZĄTEK

Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu jest szkoła publiczną, która funkcjonuje dzięki subwencji oświatowej przekazywanej przez Urząd Miasta Wrocławia oraz przy wsparciu organu prowadzącego jakim jest Inspektoria Salezjanów św. Jana Bosko we Wrocławiu. Jako nowo powstająca szkoła, przygotowuje swoją bazę w obiekcie przy ul. Świętokrzyskiej 45-55. Chcemy, aby przestrzeń ta była przyjazna dla każdego ucznia. Posiadane, a także planowane zasoby i pomoce dydaktyczne będą we wszystkich dziedzinach wpisywać się w realizację naszych edukacyjnych celów, w których uczeń stanie się „odkrywcą wiedzy”. Duża sala gimnastyczna, a także przestrzeń wokół szkoły: boiska, plac zabaw, zieleń to idealna przestrzeń realizacji naszych priorytetów „wychowania przez sport”. W trosce o zdrowy rozwój fizyczny ucznia szkolna kuchnia zaoferuje zdrowe i ekologiczne obiady.

FAN PAGE