BIAŁA SZKOŁA – SALEZ 2018

W poniedziałek 8 stycznia uczniowie klas VII I LO rozpoczynają BIAŁĄ SZKOŁĘ 2018. Spotykamy się w tym dniu o godz. 6.00 na ul. Prusa 78. Przychodząc od razu pakujemy sprzęt oraz bagaże do oznakowanych autobusów oraz po zaznaczeniu swojej obecności u wychowawcy zajmujemy w nich miejsce. Wyjazd planowany jest punktualnie na godz. 6.30.
Po przyjeździe do Zieleńca zakwaterujemy się w ośrodkach i od godz. 9.45 rozpoczynamy lekcje. Od tego dnia oprócz nauki rozpoczynamy także naukę oraz jadę na nartach oraz snowboardzie. Osoby jeżdżące w miarę konieczności powinny przygotować na wypożyczenie sprzętu – kask, narty, buty, kijki po 20 zł x 4 dni, za 2 h wyciągu zapłacimy 40 zł x 4 dni, a za lekcje z instruktorem 20 zł /2h x 4 dni.
Zapraszamy do zapoznania się z planem lekcji oraz planem dnia.
Biała Szkoła wraca do Wrocławia w piątek 12 stycznia ok. godz. 19.00.

Uczniowie nie uczestniczący w Białej Szkole mają swoje zajęcia w godz. 7.45 – 12.20 w bibliotece szkolnej przy ul. Świętokrzyskiej zgodnie z podstawowym planem lekcji. Uczniowie ci przynoszą obowiązkowo książki oraz zeszyty.

BIAŁA SZKOŁA 2015