Salez świętuje Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, które co roku obchodzimy w ten sam dzień, czyli 14 października. W tym roku data ta przypadła na niedzielę zatem w Salezie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej już 12 października.
Wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, a następnie w akademii z okazji Dnia Nauczyciela. Wiele emocji wzbudziła krótka inscenizacja, w której samorząd szkoły ukazał pokój nauczycielski z uczniowskiej perspektywy. Wszystkie klasy bez trudu rozszyfrowały, którymi nauczycielami inspirowali się występujący. Ponadto tym razem to uczniowie rozdawali nagrody i dyplomy. Oscary Salezu, bo o nich mowa, nauczyciele odbierali aż w 6 kategoriach! Była piękna oprawa muzyczna, liczne podziękowania, a także drobny upominek od samorządu szkolnego.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

FAN PAGE