Z wielką dumą i przyjemnością zapraszam Państwa na wystawę pt ” Ceramika oczami dzieci”, podsumowującą tegoroczną pracę dzieci na zajęciach ceramiki. Będzie to okazja do zobaczenia dzieł sztuki wykonanych przez salezjańskie dzieci w przestrzeni pozaszkolnej i konfrontacji z szerszym gronem  odbiorców. Uroczysty wernisaż wystawy odbędzie się w Galerii Nado przy pl św, Macieja 10 z wejściem od ul. H. Pobożnego w poniedziałek 13 czerwca o godz. 18:00. Galeria Nado znajduje się 10 min piechotą od Salezu. W razie wątpliwości co do lokalizacji proszę sprawdzić na Google maps wpisując galeria Nado. Niniejsze zaproszenie kieruję również do wszystkich, którzy mają ochotę doświadczyć tego, mam nadzieję ciekawego wydarzenia, jakim jest wystawa prezentująca umiejętności, uczucia i myśli młodych artystów. 
Barbara Śniegula, nauczyciel ceramiki
FAN PAGE