REKRUTACJA 2024/2025

„Być uczciwym obywatelem i dobrym chrześcijaninem” (Jan Bosko)
Szkoła NIE uczestniczy w elektronicznej rekrutacji UM Wrocławia.
Udział w rekrutacji w tym momencie polega na wypełnieniu rekrutacyjnego kwestionariusza online. Po otrzymaniu kwestionariusza, w momencie zwalniających się miejsc,  zespół psychologiczno – pedagogiczny skontaktuje się z Państwem celem umówienia na rozmowę rekrutacyjną.

 


CZTERY ETAPY REKRUTACJI 2024/2025

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, rekrutacja w naszej szkole podzielona jest na cztery etapy.


 

 klasa 1A – 0 wolnych miejsc

      

INFORMACJA O REKRUTACJI  – ZADZWOŃ  ☎ +48 730 720 113

regulamin rekrutacji [czytaj]

zapisy do klas II-VIII Salezjańskiej Szkoły Podstawowej [czytaj] ↩️

Weź udział w Otwartych Drzwiach i poznaj ofertę szkoły

Jest to spotkanie dla wszystkich rodziców i dzieci zainteresowanych szkołą oraz wychowaniem w stylu Jana Bosko. Podczas takiego spotkania organizowane są warsztaty, lekcje pokazowe, istnieje możliwość poznania infrastruktury, a także można uzyskać informacje dotyczące szkoły. Osobom, które nie mogą uczestniczyć w tym spotkaniu dajemy możliwość, w każdym momencie odwiedzenia szkoły i rozmowy z dyrekcją, bądź nauczycielami po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się przez sekretariat szkoły. W Rekrutacji 2023 OTWARTE DRZWI odbędą się 20 marca 2024 r. o godz. 17.00.

 

Wypełnij kwestionariusz w formie ankiety online i czekaj na kontakt

W związku z tym, że szkoła nie jest objętą elektroniczną rekrutacją miejską od dnia 1 lutego 2024 r. będzie możliwe wypełnienie rekrutacyjnej ankiety online. Wypełnienie ankiety nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do szkoły, lecz jest dopiero wyrażeniem woli.

 

Wspólnie porozmawiajmy i podejmijmy decyzję

Po zapoznaniu się przez rodziców z ofertą szkoły i podjęciu decyzji o chęci zapisania do niej dziecka, a także po wypełnieniu rekrutacyjnej ankiety online oraz przesłaniu innych dokumentów odbywa się spotkanie i rozmowa rodziców oraz dziecka z zespołem psychologiczno – pedagogicznym. Następnie dziecko bierze udział w zajęciach grupowych organizowanych na terenie naszej szkoły. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc nie będziemy w stanie przyjąć wszystkich kandydatów. 24 maja 2024 r. sekretariat drogą mailową poinformuje o wynikach rekrutacji.

 

Uzupełnij dokumenty

W terminie nie przekraczającym pięć dni od pozytywnej decyzji przyjęcia dziecka do szkoły uzupełnij w sekretariacie szkoły wszystkie potrzebne dokumenty. Należą do nich: kwestionariusz, podanie, kserokopia aktu urodzenia dziecka, podpisane 2 zdjęcia, zdjęcie w formacie jpg przesłane na sekretariat@salez-wroc.pl, karta zdrowia oraz pisemna deklaracja potwierdzająca przez rodziców wybór Szkoły.

 

Chcesz zapisać do nas Twoje dziecko?


ul. Świętokrzyska 45-55,
50-327 Wrocław

tel. 71 394 16 12
tel. 730 720 113

podstawowka@salez-wroc.pl

 

FAN PAGE