STYPENDIA: DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW 💪🚀🏁
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że dzisiaj Stowarzyszenie „Salez dla dobrej przyszłości” oficjalnie inauguruje swoją stronę internetową! 🎉 Stowarzyszenie dumne jest z inicjatyw wspierających utalentowane uczniów szkoły podstawowej oraz liceum Zespołu Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu, poprzez fundowanie stypendiów. 🎓🌟 Celem naszego Stowarzyszenia jest zapewnienie wsparcia finansowego tym uczniom, którzy wykazują zaangażowanie społeczne oraz pasję do rozwijania swoich talentów. Wierzymy, że każdy młody człowiek ma prawo do edukacji na najwyższym poziomie, niezależnie od warunków materialnych. 📚💡Dzięki nowej stronie internetowej, będziemy mogli zarządzać naszymi inicjatywami, informować o aktualnych projektach oraz przedstawiać historie naszych podopiecznych. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszej strony, aby być na bieżąco z naszymi działaniami oraz odkrywać inspirujące historie młodych ludzi, którzy dzięki naszemu wsparciu osiągają marzenia! Zachęcamy także już dzisiaj darczyńców do włączania się 💰♥️we wspierania młodych talentów Salezu💪💙 Bądźcie z nami, aby tworzyć razem przyszłość pełną nadziei i równych szans! 👥✨

🌐 www.stowarzyszeniesalez.pl

FAN PAGE