AKTUALNOŚCI ROK SZKOLNY 2019/2020

WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU

WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU

Serdecznie gratuluję ósmoklasistom Salezjańskiej Szkoły Podstawowej we Wrocławiu oraz ich nauczycielom wysokich wyników egzaminu.ks. Jerzy Babiak, dyrektor

czytaj dalej
WYNIKI EGZAMINÓW – ODBIÓR

WYNIKI EGZAMINÓW – ODBIÓR

Od piątaku 31 lipca od godz. 9.00 do 15.00 w sekretariacie przy ul. Prusa 78 można obierać zaświadczenia wyników Egzaminu Ósmoklasisty 2020. Ponadto wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 31 lipca od godz. 10:00 Zaświadczenie może odebrać także rodzic, po...

czytaj dalej
NAGRODA SPECJALNA NA OLIMPIADZIE KREATYWNOŚCI

NAGRODA SPECJALNA NA OLIMPIADZIE KREATYWNOŚCI

OLIMPIJSKI SUKCES 😀👍🏽️🏆Mamy to!!! Nagroda Specjalna w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności DI NIEPOKONANI ODKRYWCY jesteście najlepsi !!! Dziękujemy opiekunowi - trenerowi naszej grupy pani Magdalenie Smolarczyk, wyniki➡️...

czytaj dalej
SUKCESY: WIELU LAUREATÓW ️KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SUKCESY: WIELU LAUREATÓW ️KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SUKCESY: WIELU LAUREATÓW ️🏆️🏆️🏆Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Leon" w roku szkolnym  2019/2020 Udział wzięło 25 uczniów. Gratulujemy! 💪🏽👏🏽_________________________________________________ Karol Niewiński (klasa 1) 🏆 laureat, miejsce 10Gryniewicz Michał...

czytaj dalej
SUKCESY: WIELU LAUREATÓW ️

SUKCESY: WIELU LAUREATÓW ️

SUKCESY: WIELU LAUREATÓW ️🏆️🏆️🏆Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego” online w roku szkolnym 2019/2020 Gratulujemy! 💪🏽👏🏽_________________________________________________ Helena Jażdżyk kl.2 - 22 pkt. laureat, V miejsce w kraju ️🏆Laura Kujawa kl.2 - 21...

czytaj dalej
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Ogólnopolski Konkurs "Galileo" i "Logiczne Myślenie" Gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz ich rodzicom i nauczycielom ! GALILEO - MATEMATYKA:Miłosz Wojdon kl.5A - dyplom wyróżnieniaMarian Stawowy kl. 7A - dyplom wyróżnieniaSzymon Kępski kl. 8B - dyplom laureata️...

czytaj dalej
FAN PAGE