WYGODNE SZKOLNE PUFFY

W ramach działań prozdrowotnych projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej”: Podniesienie poziomu jakości pracy szkoły i współpracy międzynarodowej w Prywatnym Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym im. św. Dominika Savio we Wrocławiu szkoła zakupiła wygodne pufy dla uczniów. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Pufy te można wykorzystać do zabaw z dziećmi podczas zajęć lekcyjnych i świetlicowych.Stanowią one doskonałe uzupełnienie kącików zabaw w szkole lub przedszkolu. Pufy służą również jako wygodne siedzisko podczas zabawy, nauki lub relaksu. Bryły można też układać w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb i tworząc wiele siedzisk, a także łączyć z dowolnymi kształtkami z innych zestawów, rozbudowując je dowolnie.

PUFY W SALEZIE
FAN PAGE