Konkurs szkolny z nagrodami 

#działajMYRAZEM

W tym tygodniu prowadzimy działania związane z 💻 Dniem Bezpiecznego Internetu 2019. Chcemy przypomnieć dzieciom i młodzieży, że takie wartości jak uczciwość, traktowanie innych z szacunkiem, pomaganie słabszym, dbanie o prywatność czy umiar nie mają granic i powinny być też obecne w sieci💡. Zgodnie z tegorocznym hasłem akcji DBI – „Działajmy razem” 🤲 – zachęcamy rodziców i opiekunów do włączenia się w te działania. Polecamy uwadze rodziców „Poradnik dla rodziców na temat ochrony wizerunku dzieci w internecie” stworzony przez Fundację Orange (link obok). Zachęcamy również do pomocy dzieciom przy tworzeniu prac konkursowych. Niektóre pozycje polecamy szczególnej uwadze młodzieży, ponieważ zawierają szereg wskazówek jak krok po kroku zabezpieczyć swoje miejsca w sieci. Chcemy, aby młode pokolenie już teraz świadomie kreowało swój wizerunek w mediach. #działajMYRAZEM!

FAN PAGE