Drodzy Rodzice !

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno dzieci jak i nauczycieli, dyrekcji oraz pracowników naszej szkoły proszę o zapoznanie się z „Procedurą COVID19-SALEZ”, a także wydrukować i podpisać „Oświadczenie”, które trzeba przekazać  wychowawcy na zebraniu lub w sekretariacie szkoły. Proszę zwrócić uwagę na to, że:  1. uczniowie od klasy IV w budynku szkoły zawsze przebywają  w maseczkach 2. wejście także rodziców do budynku możliwe jest wyłącznie w maseczkach 3. wszelkie sprawy należy z dyrektorem, wychowawcą, nauczycielami, księgowością, sekretariatem zastawiać drogą telefoniczną  bądź emaliową [instrukcja]; spotkania na żywo możliwe jest wyłącznie w bardzo wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym  umówieniu się 4. wchodząc do budynku zawsze trzeba zdezynfekować dłonie 5. zgodę na wejście na teren szkoły, pod klasy ma tylko jeden z rodziców uczniów klas 1 przez okres 2 tygodni. 

Mam nadzieję, że powyższa „Procedura”, jak i roztropność oraz cierpliwość pozwolą nam wszystkim przeżyć cały rok szkolny bezpiecznie i owocnie, czego całemu Salezowi z serca życzę

ks. Jerzy Babiak, dyrektor

 

PROCEDURA – COVID19-SALEZ [czytaj]   OŚWIADCZENIE [drukuj]
FAN PAGE