OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA: ROWEROWY MAJ 🌱🚲🛴💪
📍 w dniach 4-31 maja 2022 r.
📍 celem jest zachęta uczniów i przedszkolaków do wybierania aktywnego środka transportu podczas podróży do szkoły lub przedszkola
📍 jest to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów
📍 rywalizacja odbywa się poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower, hulajnogę, rolki, wrotki, deskorolkę, a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską łączone z aktywnymi podróżami
📍 zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.
📍 koordynatorem kampanii w Salezie jest pani Marzena Cieśla
📍 bliższe informacje u wychowawców
FAN PAGE